Престижна новобудова бізнес-класу
Лише 15 хв до історичного центру Львова
Використання передових технологій у будівництві

Де Ви будете жити


Адреса: м. Львів, вул. Академіка Підстригача, 3 (перехрестя Стрийська-Наукова)
Житловий комплекс «Ювелірний» у Львові - престижна новобудова, життя у якій принесе лише задоволення та комфорт. Близько 6-ти кілометрів відділяють житловий комплекс від туристичного центру старовинного Львова.

Використання передових технологій під час створення ЖК "Ювелірний"


При проектуванні та будівництві ЖК "Ювелірний" використовувалися лише сучасні технології у поєднанні із надійними матеріалами. Фонд ЖК "Ювелірний" - це одно-, двох- та трьохкімнатні квартири з різноманітним плануванням. Кожна квартира має автономне опалення, підключене електро-, водо- та газопостачання, підведено каналізації. Також, у всіх квартирах встановлені енергозберігаючі вікна та броньовані двері, у ванній кімнаті та кухні - підігрів підлоги.
Під'їзди оснащені двома безшумними ліфтами – пасажирським та вантажним. На території ЖК "Ювелірний" забудовник облаштував закритий двір з сучасними майданчиками для дітей та спортивних ігор, також на території розташувалася велика парковка.

На території:

Закрита територія комплексу
Зони для відпочинку
Спортивний майданчик
Дитячий майданчик
Велика парковка
Дізнатись більше

Інфраструктура ЖК "ЮВЕЛІРНИЙ"


Вдале розташування будинку дає можливість всім його мешканцям не турбуватися про навколишню інфраструктуру, адже всі необхідні об'єкти розташовані поруч.

Школи
Дитячі садочки
Аптеки
Відділення банку
Підприємства комунального обслуговування
Торговий центр

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 067 313 19 78

Фото ЖК "ЮВЕЛІРНИЙ"